PROGRAM DO PROJEKTOWANIA CAD A SZKOLENIA CAD

Coraz więcej konstruktorów, inżynierów, projektantów czy firm decyduje się na szkolenia CAD w celu udoskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzenia wiedzy. Program do projektowania CAD jest intuicyjny, ale wymaga pewnego doświadczenia oraz obycia, dzięki którym użytkownik zrozumie jego działanie i w pełni wykorzysta ogrom możliwości narzędzia.

Czym charakteryzuje się profesjonalny program do projektowania CAD?

Oprogramowanie umożliwia użytkownikom sprawne, a jednocześnie skrupulatne projektowanie wszelkich komponentów w środowisku 3D. Przykładem innowacyjnego narzędzia jest IronCAD, który pozwala na tworzenie zaawansowanych projektów poprzez udostępnienie szeregu kompleksowych funkcji. Poza tym jego atutem jest aspekt ekonomiczny – program dostępny jest w licencji wieczystej.

Ten program do projektowania CAD 2D/3D nie tylko ułatwia proces tworzenia projektu, ale również go przyspiesza, za pomocą opcji modelowania dynamicznego. Polega ona na pracy z gotowymi katalogami kształtów 3D, dzięki technice „Drag-Drop”, czyli „Przenieś-Upuść”. Inną istotną i praktyczną funkcją jest możliwość projektowania z historią tworzenia oraz sporządzanie dokumentacji technicznej 2D.

Szkolenia CAD z zakresu obsługi programu nauczą użytkowników, jak szybko tworzyć innowacyjne modele i profesjonalne projekty, dzięki którym specjalista zacznie znacząco zarabiać. IronCAD oferuje jednodniowe lub kilkudniowe szkolenia o różnorodnej tematyce, które zapewniają większą wydajność działów projektowych oraz znacznie przyspieszają ich pracę.

CAD wersja edukacyjna

Producenci oprogramowania nie zapomnieli o studentach i kreatywnych osobach nastawionych na zdobywanie solidnej wiedzy oraz rozpoczynających swoją ścieżkę kariery. CAD wersja edukacyjna, czyli bezpłatny dostęp do profesjonalnego narzędzia do projektowania 3D, został udostępniony przez program IronCAD.

Z jego pomocą studenci mogą przekonać się o możliwościach projektowania 3D, a CAD wersja edukacyjna pomoże opanować wartościowe umiejętności, których wymagają współcześni pracodawcy oraz szerokie środowisko mechaniki i inżynierii.